KRS: 0000142952 | Nr konta: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981

Róg Aniela

Podopieczny Fundacji od 07.12.2019
Okołoporodowe uszkodzenie splotu ramiennego
Aniela Róg; Fundacja Otwarte Ramiona

Aniela Róg; Fundacja Otwarte RamionaPROSZĘ, pomóż mi! Mam na imię Aniela, urodziłam się 25.08.2019 roku. Podczas porodu została mi uszkodzona rączka – mam porażone nerwy lewej kończyny. Nazywa się to porażeniem splotu ramiennego (typu Duchenne’a-Erba-Klumpkego) lewej kończyny górnej. Jest to bardzo ciężkie porażenie. Aby nie zanikały mi mięśnie muszę systematycznie ćwiczyć, jeździć na rehabilitację zarówno ambulatoryjną jak i szpitalną. Mój stan wymaga również specjalistycznych wizyt lekarskich. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe rodziny.

Dlatego prosimy o pomoc, bo chcemy by nasza córeczka była w przyszłości samodzielna. Jeżeli możecie Państwo pomóc w leczeniu i rehabilitacji Anielki, prosimy o wpłaty darowizn i przekazanie 1% podatku. Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981 z dopiskiem „Aniela Róg”

Maj 2020

Aniela Róg; Otwarte RamionaBardzo prosimy o Twoją pomoc!!

Aniela ma już 9 miesięcy, a 8 maja 2020r. przeszła bardzo poważną operację przeszczepienia nerwów.  Polegała ona na przeniesieniu nerwów z nóżki do splotu nerwów w barku. Trwała 11 godzin. Na tą chwilę możemy stwierdzić, że przebiegło to pomyślnie, ruch pozostał w paluszkach. Reszta rączki powróciła do stanu po urodzeniu-jest bezwładna. Z bólem w sercu musimy prosić was o pomoc, bo sami sobie nie poradzimy. Jak wiecie rehabilitacja kosztuje i nie ma się co oszukiwać, nie są to małe pieniądze. Anielcia będzie musiała być bardzo intensywnie ćwiczona by jak najszybciej zrobić Postępy i uruchomić rękę ze stanu wiotkiego. Dlatego też bardzo prosimy, choć jeden gest każdego z nas… To jest gest w stronę jej lepszego życia.. Jej lepszego funkcjonowania.. Postaw się na jej miejscu.. Ograniczenia, które ona ma nie były zależne od niej samej… Tylko od lekarzy.. A teraz MY musimy jej pomóc!!

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc!! Moc waszych serc ma dla nas ogromne znaczenie ❤️🤗

Dziękujemy,

Rodzice ANIELI RÓG


Informujemy, że osoba fizyczna oraz spółki osobowe jako darczyńcy dokonujący darowizny na rzecz fundacji mogą odliczyć do 6% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym, a osoby prawne do 10% dochodu. Przekazując darowiznę na konto Fundacji pomożesz dzieciom z uszkodzonym splotem ramiennym.