Mariusz urodził się w 2015 r. Urodził się jako zdrowy chłopiec i początkowo nic nie zapowiadało choroby… Kiedy chłopiec skończył dwa latka, rodzice zauważyli pierwsze niepokojące objawy, jakby ich synek tracił kontakt z otoczeniem. Wkrótce potem u Mariuszka został zdiagnozowany Autyzm. Terazp potrzebne są ogromne środki na zapewnienie mu odpowiedniej i intensywnej terapii. Bardzo prosimy o pomoc!

Mariusz urodził się jako zdrowy chłopiec. Rodzice nie mieli pojęcia z czym przyjdzie im się mierzyć. Początkowo nic nie zapowiadało choroby, ale kiedy chłopiec skończył dwa latka, rodzice z niepokojem patrzyli jak ich chłopiec traci kontakt z otoczeniem.

Wizyty u lekarzy specjalistów przyniosły druzgoczącą diagnozę: autyzm dziecięcy.

Autyzm u Mariusza został zdiagnozowany między drugim, a trzecim rokiem życia. Chłopczyk jest pod stałą opieką specjalistów takich jak: psycholog, psychiatra, neurolog, terapeutów oraz endokrynolog. Poprzez ćwiczenia Mariusz stał się bardziej samodzielny. Lepiej radzi sobie w życiu codziennym i publicznym. Ale przed nim daleka droga.

Mariusz nie potrafi rozmawiać. Jego komunikacja polega na gestach i ruchach jakie wykonuje. Rodzice muszą się domyślać o co mu chodzi, czego w danym momencie potrzebuje. Od kiedy zaczął terapię zaczyna mówić niektóre słowa. Stara się je powtarzać za terapeutą. To daje taką nadzieje na poprawę!

Niestety koszty leczenia i terapii przewyższają możliwości finansowe rodziny. Dlatego prosimy o pomoc, bo chcemy by nasz syn był w przyszłości samodzielny, a dotychczasowy wysiłek włożony w terapię nie poszedł na marne. Jeżeli możecie Państwo pomóc nam w leczeniu i terapii Mariuszka, prosimy o wpłaty darowizn i przekazanie 1,5% podatku.