Nasz synek, Tymon, urodził się 12.10.2020 roku. Niestety, krótko po porodzie, szczęście z narodzin naszego dziecka zastąpił smutek i strach. Okazało się, że u malutkiego doszło do uszkodzenia splotu ramiennego lewego (typu Erba).
Jakby tego było mało, Tymek doznał też złamania obojczyka.

Te urazy oznaczają niesprawność na całe życie naszego synka. Jedynie intensywna i systematyczna rehabilitacja, od praktycznie pierwszych dni życia, może nieco poprawić sytuację i zapobiec powstawaniu przykurczy w rączce, zanikom mięśni oraz wadom postawy.

Tymon od urodzenia jest intensywnie rehabilitowany. Jest też pod stałą opieką specjalistów: rehabilitanta, fizjoterapeuty, neurologa i ortopedy.

Z całych sił walczymy o to by zapewnić mu konsultacje ze specjalistami, fachową pomoc rehabilitantów, codzienne ćwiczenia w domu i sprzęt do rehabilitacji.

Wszystkie te działania, zabiegi oraz sprzęt jest konieczny by jak w największym stopniu usprawnić rączkę naszego synka. Jednak koszty leczenia przekroczyły już nasze możliwości finansowe, dlatego bardzo prosimy o wsparcie.

Prosimy o pomoc dla Tymka, którego przyszłość rozstrzyga się właśnie teraz.

Prosimy o pomoc, ponieważ od leczenia i rehabilitacji zależy to, czy Tymek będzie w przyszłości samodzielny, czy będzie mógł żyć bez bólu i cieszyć się dzieciństwem, młodością i całym swoim życiem tak jak inni jego zdrowi rówieśnicy.

Dziękujemy za każdy gest wsparcia! Za wpłatę czy przekazany 1%. Państwa pomoc to życie dla naszego dziecka.

Rodzice Tymka i siostra Tosia .