logoA4Fundacja Otwarte Ramiona współpracuje z kancelarią Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka już od 2013 roku. Kancelaria specjalizuje się w pomocy prawnej świadczonej osobom poszkodowanym na skutek różnych zdarzeń, w tym również podopiecznym naszej fundacji, zwłaszcza z zakresu wypadków komunikacyjny oraz błędów medycznych.

Kancelaria adwokata Roberta Ofiary ma siedzibę w samym centrum Warszawy, przy Al. Jerozolimskich 47 lok. 2. Zespół prawników z kancelarii angażuje się we współpracę z różnymi instytucjami, a także publikuje szereg artykułów z poradami prawnymi z zakresu spraw odszkodowawczych, nowelizacji i spraw rodzinnych. Eksperckie komentarze prawników kancelarii ukazały się m.in. w mediach takich jak: Rzeczpospolita, Gazeta Finansowa, Polsat 2, TVP Info,  mjakmama24.pl, Forbes, Halowawa,  eGospodarka.pl, MondayNews.pl, TVN 24 BiŚ, Polsat, TVP2.

Sprawy prowadzone przed kancelarię to głównie sprawy cywilne o odszkodowania (odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie, odszkodowanie za służebność przesyłu, odszkodowanie za szkody majątkowe, odszkodowanie za wywłaszczenie, czy wynagrodzenie za służebność przesyłu), rodzinne (rozwód, kontakty z dzieckiem, podział majątku, spadek), a także roszczenia kredytowe.

We współpracy z kancelarią Robert Ofiara organizowaliśmy m. in.:

ROBERT OFIARA KANCELARIA ADWOKACKA

Al. Jerozolimskie 47 lok. 2
00-697 Warszawa
Tel.: 22 114 94 11
Kom.: 531 200 380

Szczegóły na: www.robertofiara.pl

Porady prawne:

apl. adw. Renata Skowronek-Kiesio, r.s@robertofiara.pl, 531 200 264