Głównym celem Fundacji Otwartych Ramiona, jest zapewnienie dostępu do profesjonalnej rehabilitacji dla dzieci i osób dorosłych. Jednak rehabilitacja to nie tylko ćwiczenia pod okiem specjalistów. To również aktywne spędzanie czasu w gronie sąsiadów i przyjaciół, nauka nowych rzeczy, odkrywanie pasji oraz zgłębianie się w lokalną tradycję. Waśnie z tego powodu od kilu lat organizujemy Akademię Rękodzieła z Otwartymi Ramionami.

Otwarte Ramiona to fundacja, która wspiera osoby z niepełnosprawnościami, przewlekle chore oraz tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Jako organizacja pożytku publicznego prężnie działamy od 2000 roku, pomagając dzieciom i dorosłym w zdobyciu środków na specjalistyczne
operacje i prowadzenie efektywnej rehabilitacji.

Włączamy się także w lokalne działania aktywizujące mieszkańców. Od kilku lat mamy przyjemność organizować cykl „Akademii Rękodzieła z Otwartymi Ramionami”. Ty również możesz dołączyć do naszej społeczności kreatywnych pasjonatów i odkryć piękno rękodzieła! Zajęcia organizujemy zajęcia dla osób w każdym wieku, które chcą rozwijać swoje umiejętności i poznać nowe techniki. Nasze warsztaty to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy makramy, poprzez wyplatanie wiklinowych koszyków, ceramikę, biżuterię, szycie i ozdabianie ciekawymi technikami przeróżnych przedmiotów.

Nasi instruktorzy to doświadczeni i pełni entuzjazmu artyści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i inspiracjami. W naszej Akademii Rękodzieła z Otwartymi Ramionami każdy czuje się swobodnie i akceptowany, bez względu na poziom zaawansowania czy wiek.

Chcesz dowiedzieć się kiedy będą kolejne zajęcia? Zadzwoń: (22) 751 24 16 | +48 506 580 295 lub napisz: kontakt@otwarteramiona.pl