pytaj_o_poradnik_dla Rodziców

W fundacji działa Punkt Konsultacyjno-Instruktażowy – miejsce, w którym każdy może uzyskać poradę oraz instruktaż domowej rehabilitacji.

Punkt jest otwarty dla wszystkich małych i dorosłych, którzy szukają porady, chcieliby się dokształcić lub potrzebują pomocy i nie wiedzą skąd ją uzyskać.

W naszym punkcie, raz w miesiącu przyjmują wykwalifikowane fizjoterapeutki.

Dr Maria Grodner, od wielu lat związana z naszą fundacją, wybitna specjalistka w dziedzinie uszkodzenia splotu ramiennego, współautorka poradnika „Okołoporodowe Uszkodzenie Splotu ramiennego” oraz mgr Aneta Molik – doświadczona fizjoterapeutka pediatryczna. Mgr Molik ma bardzo duże doświadczenie w dziedzinie rehabilitacji splotu ramiennego.

Obie panie ćwiczą z dziećmi i uczą rodziców domowej rehabilitacji. Czas wizyty nie jest limitowany, można zrobić łuskę na rękę, skorzystać z dobrodziejstw lampy Bioptron.

Trafiają do nas rodzice noworodków, nieraz nie wiedzący jak sobie poradzić w nowej sytuacji – to ich pierwszy kontakt ze specjalistą. Często to w naszym punkcie dostają pierwszą dawkę wiedzy o splocie, sposobach rehabilitacji, wszystkie niezbędne informacje pozwalające pomóc ich nowonarodzonemu dziecku.

Zapisy pod numerem telefonu: 22 751 24 16
Na wizytę wymagane jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.

Koszt wizyty to 150 złotych.

skierowanie

W cenie wizyty proponujemy:

• wykonanie łuski
• naświetlanie lampą Bioptron
• kinesiotaping
• ustawienie elektrostymulatora TENS

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza za przekazanie 20 000.00 zł na zakup wyposażenia rehabilitacyjnego dla naszego punktu.
Funkcjonowanie punktu jest możliwe tylko dzięki hojności darczyńców, dlatego prosimy Cię byś został jednym z nich i wsparł nasze działania!
Bardzo dziękujemy za wszelkie darowizny, które pozwalają nam pomagać słabszym.

Miesięczny koszt utrzymania punktu szacujemy na  3000 – 3500 zł, w  zależności od ilości przyjętych dzieci.