Podziel się

Pomagać każdy może, udowadniają to właśnie organizatorzy Mistrzostw Polski MMA 2021 Młodzieżowców i ALMMA 197.

Inga jest podopieczna naszej Fundacji: https://www.otwarteramiona.pl/podopieczni/figurska-inga/ od 2016 roku.
U malutkiej wykryto SMA (Rdzeniowy Zanik Mięśni). 

Inga ma dziś 7 lat. Wykrycie tak ciężkiej choroby zmieniło życie całej rodziny, które niemal w całości jest podporządkowane walce o zdrowie i przyszłość dziewczynki.

SMA wpływa na mięśnie nóg oraz na inne części ciała. Inga musi regularnie badać swój oddech, szczególnie w czasie snu. Ponadto cały czas trzeba kontrolować kształt jej kręgosłupa – osłabione mięśnie mogą prowadzić do skoliozy. Natomiast w szpitalu w Londynie Inga przechodzi zawsze badanie neurologiczne oraz sprawdzane są jej zdolności motoryczne. Inga ma też regularne wizyty u pani ortotyk, która sprawdza i serwisuje, tak ważne w życiu Ingi ortezy.

Nie trzeba nikomu mówić, jak wielkie wiążą się z tym koszty. Życie Ingi zależy od ludzi o wielkich sercach, których nawet najmniejszy gest może przyczynić się do zebrania kolejnych środków na leczenie dziewczynki.

Dlatego z ogromną radością możemy pochwalić Organizatorów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w MMA oraz ALMMA 197 BJJ Gi i No GI w Obornik Śląskich, które odbędą się w dniu 29 maja, którzy przyłączyli się do pomocy dla Ingi.

Zysk z wejściówek na to fantastyczne wydarzenie zostanie w całości przekazany na leczenie Ingi! Więcej szczegółów o Mistrzostwach znajdziecie na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/414739586465551/?active_tab=about

Zapraszamy gorąco w imieniu Ingi i jej rodziców, Organizatorów i naszej!

Pomagajcie! Nie czekajcie!!!