Podziel się

Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego, ma zaszczyt zaprosić wolontariuszy, seniorów, oraz osoby, które chciałyby działać z naszą organizacją na niesamowite warsztaty z rękodzieła! Warsztaty odbędą się się 15 listopada 2023 r. o godz. 17.30 w siedzibie naszej Fundacji. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

W ramach  minigrantów Fundacji Otwarte Ramiona mamy zaszczyt zaprosić Wolontariuszy, Seniorów oraz osoby, które chciałyby wesprzeć działania Fundacji, na warsztat rękodzieła, organizowany przez grupę naszych wolontariuszek: Julię i Wiktorię Hawryluk, Zuzannę Małajny oraz Julię Hasiuk.

Na zajęciach będziemy tworzyć piękną biżuterię z kamieni półszlachetnych na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniu 03.12.2023 w Hotelu Royal w Twierdzy Modlin. Środki ze sprzedaży rękodzieła przeznaczone zostaną na cele statutowe Fundacji; obecnie zbieramy na remont jednego z pomieszczeń do rehabilitacji, które będzie służyło mieszkańcom.

Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy: tel: +48 510 099 362 | Mail: wolontariat@otwarteramiona.pl

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – rządowego programu wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego na lata 2018 – 2030

 

.