Podziel się

Mamy ogromna przyjemność poinformować, że jury składające się z członków naszej Fundacji: Olgi Weihönig, Urszuli Falasy i Marii Kępy, wyłoniły zwycięzcę naszego konkursu na nazwę zajęć aktywizujących. Zwyciężczynią konkursu została Marzena Dobraczyńska, która zaproponowała hasło „Otwarci na aktywność”. Serdecznie gratulujemy!

W dniu 31 stycznia nasza fundacja ogłosiła konkurs na nazwę serii zajęć aktywizujących dla seniorów. W konkursie można było wygrać voucher na masaż na nowoczesnej maszynie do hydromasażu na sucho, który można wykorzystać w siedzibie naszej Fundacji.

Bardzo nas cieszy frekwencja i jesteśmy zachwyceni wszystkimi, nadesłanymi pomysłami. Wasze propozycje były dowodem na to, że seniorzy to osoby pełne życia i pasji, gotowe na nowe wyzwania. Ale zwycięzca może być tylko jeden! Został nim pani Marzena Dobroczyńska, która zaproponowała hasło „Otwarci na aktywność”.

Gratulujemy Pani Marzenie, która wygrała voucher na hydromasaż na sucho w siedzibie Fundacji Otwarte Ramiona za zaproponowanie najlepszej nazwy: „Otwarci na aktywność”.

W skład jury zasiadały przedstawicieli Fundacji Otwarte Ramiona

  • Urszula Falasa
  • Olga Weihonig
  • Maria Kępa

Dziewczyny miały twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie jednogłośnie wybrało hasło Pani Marzeny.

Nazwa „Otwarci na aktywność” idealnie odzwierciedla cel zajęć, którymi jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród seniorów. Podkreśla ona również otwartość, co jest dla nas niezwykle ważne.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy na pierwsze zajęcia „Otwarci na aktywność”, które już wkrótce!

Śledźcie nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco z kolejnymi konkursami i wydarzeniami.