Podziel się

W tym roku, nasza Fundacja już po raz piąty ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Łomianek do naszej Akademii Rękodzieła. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Łomianki, jest całkowicie bezpłatne dla uczestników. Pamiętajcie, że pierwszeństwo w zapisach bedą mieli posiadacze Łomiankowskiej Karty Mieszkańca!

Fundacja Otwarte Ramiona od kilu lat realizuje cykl zajęć pod nazwą „Akademia Rękodzieła z Otwartymi Ramionami”. Jest to możliwe dzięki wsparciu z Gminy Łomianki oraz Waszemu niesłabnącemu zainteresowaniu tymi zajęciami! Dlatego z ogromną przyjemnością, ogłaszamy nabór do V Edycji Akademii Rękodzieła! Zapisujcie się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Chcesz stworzyć coś swojego, nauczyć się rękodzieła lub po prostu spróbować swoich sił i odkryć talenty twórcze? „Akademia Rękodzieła” jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich dorosłych mieszkańców naszej Gminy Łomianki na cykl  8 bezpłatnych zajęć artystycznych, które odbędą się w naszej społeczności.  To będzie wyjątkowa przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł wyrazić swoją kreatywność i odkryć nowe pasje.

Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi artystami czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z twórczością, zapewniamy, że zajęcia będą dostosowane do różnych poziomów umiejętności. Nasi doświadczeni instruktorzy będą prowadzili warsztaty, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności w różnych dziedzinach artystycznych.

Planowane zajęcia obejmują:

  • Plecenie metodą makramy
  • Ozdabianie przedmiotów metodą decupaqe
  • Tworzenie świec do aromatoterapii
  • Ozdabianie przedmiotów świątecznych
  • Tworzenie naturalnych mydełek
  • I wiele więcej!

Wszystkie materiały zostaną zapewnione, więc wystarczy jedynie przyjść z otwartym umysłem i gotowością do tworzenia! Zachęcamy do udziału w tych inspirujących i twórczych zajęciach, które zapewne dostarczą niezapomnianych doświadczeń.

Obowiązują zapisy poprzez kontakt z nami pod numerem telefonu: 506 580 295. Pierwszeństwo w zapisie na zajęcia mają posiadacze Womiankowskiej Karty Mieszkańca!

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu aktywnie i artystycznie. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do naszej społeczności artystycznej i razem odkryjemy nowe możliwości wyrazu!

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki, bezpłatne dla uczestników.