Podziel się

20 stycznia tego roku, nasza Fundacja ogłosiła konkurs plastyczny. Konkurs skierowany do  wszystkich, którzy kochają rysować, malować, wycinać… Są profesjonalistami i amatorami. Każdy miał szansę. Dziś poznajemy wyniki tego, w sumie, trudnego tematu „Splot ramienny w artystycznej odsłonie”.

Bardzo nas cieszy to, że nie przestraszyliście się wyzwania. Otrzymaliśmy wiele prac od artystów i osób z pasją do tworzenia.

Nasz konkurs dała Wam szansę do zaprezentowania swoich umiejętności, gdyż nagrodą jest możliwość zamieszczenia grafik z waszych prac na produktach z naszego sklepiku

Wygrały trzy najlepsze prace.

Konkurs trwał do 14.04.2024 r. Wasze prace były wykonane różnymi metodami takimi jak pastele, węgiel, farby akrylowe, czy w programie graficznym. Różnorodność technik była zadziwiająca, nie ułatwiło zadania naszemu jury.

W czteroosobowym jury zasiadały: Maria Kępa, Urszula Falasa, Olga Weihonig, Margareta Duszyńska.

Po wielu dyskusjach została podjęta decyzja. Z przyjemnością prezentujemy prace zwycięzców.
  • I MIEJSCE: Beata Żmigrodzka

Jestem emerytką, ale czynną zawodowo. Malowanie to moja pasja. Maluję baletnice, pejzaże, abstrakcje, kwiaty. Pokazuję piękno w każdym aspekcie życia.

  • II MIEJSCE: Estera Reczek

Nazywam się Estera i mam 27 lat. Malarstwo to moja pasja i dodatkowy zarobek. Maluję na zamówienie głównie portrety, oraz obrazy. Moja sztuka to realizm połączony z własną interpretacją rzeczywistości.

  • III MIEJSCE: Julia Kasińska

Jestem zwyczajną dziewczyną, nie tworzę obrazów, po prostu umiem malować. Bo talent odziedziczyłam po pradziadku. Malowanie to moje hobby, w wolnym czasie uwielbiam coś namalować i rozdawać to innym. Tworząc ten rysunek nie miałam zbytnio wizji jak to będzie wyglądać, po prostu wzięłam ołówek do ręki i samo tak wyszło. Chciałam na pewno, żeby na tym rysunku były ukazane  emocje takie jak szczęście i spokój.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu. Produkty z waszymi grafikami trafią jak najszybciej do druku i zostaną wysłane na adres z karty zgłoszeniowej.

Dziękujemy również za wszystkie nadesłane prace i za wasze zaangażowanie.

Zachęcamy wszystkich artystów i amatorów do uczestnictwa w kolejnych konkursach!