Podziel się

17 czerwca 2024 roku na długo zapadnie w pamięci naszej fundacji. Tego dnia odwiedziła nas grupa pracowników firmy Coca-Cola HBC Polska. Cięli, pielili, sadzili. Malowali, piłowali, naprawiali… Efekty są oszałamiające!

Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego jest organizacją non-profit. Pomagamy nieustannie od 2000 roku. Jednak wszystkie darowizny i dotacje, które otrzymujemy, są przekazywane na pomoc naszym podopiecznym. To dzięki takim osobom jak własniepracownicy Coca-Coli, którzy chcą się angażować w wolontariat pracowniczy, mamy szansę coś zmienić na lepsze. Dla naszych podopiecznych, ale też dla nas – pracowników.

Niedawno odwiedziła nas grupa wolontariuszy z firmy AbbVie. Teraz wsparła nas Coca-Cola! A nasza siedziba w Dziekanowie Leśnym, nabiera blasku, staje się piękna i przyjazna, dla wszystkich, którzy szukają u nas pomocy i wsparcia.

Wolontariusze z Coca-Coli wycięli porastające nasz teren krzaki, a w uprzątnięty miejscu stworzyli piękny ogródek, z wygodnymi ławkami i efektownym parasolem. To miejsce w słoneczne dni stanie się wspaniałym przystankiem dla osób czekających na masaż lub fizjoterapię.

Zmieniło się też wnętrze fundacji. Oczyszczone schody, wyszlifowane poręcze oraz pomalowane ściany, nadały naszej siedzibie zupełnie nowy wygląd.

Foto: Magdalena Buszko

Dziękujemy Wam z całego serca za poMOC i za zaangażowanie!