Nasza córeczka Emilka urodziła się w 2020 roku. Po urodzeniu okazało się, że nasza kruszynka urodziła się z wrodzonym brakiem lewej dłoni.  Chcielibyśmy zakupić dla niej bioniczną protezę dłoni, która umożliwia poruszanie paluszkami. Bardzo prosimy o wsparcie i przekazywanie dla naszej Emilki 1,5% podatku lub darowizny.

Emilka urodziła się w 2020 roku z wrodzonym brakiem lewej dłoni. Pomimo swojej niepełnosprawności, wspaniale się rozwija i jest szczęśliwym dzieckiem.

Jednak do pełnej sprawności potrzebuje możliwości poruszania obiema rękami. Jedyną metodą jest ruchoma proteza.

Chcielibyśmy aby Emilka mogła cieszyć się sprawnością tak jak inne dzieci. Niedługo pójdzie do przedszkola, będzie nawiązywała nowe znajomości i relacje. Zacznie dostrzegać swoją odmienność i idące za tym ograniczenia. Tego wszystkiego można uniknąć dzięki wysoko wyspecjalizowanej protezie bionicznej. Ruchoma proteza, którą chcielibyśmy zakupić, jest precyzyjna i umożliwia wykonywanie prostych zadań, ale również przywraca kontrolę, pomaga poprawić jakość życia. Umożliwia wykonywanie codziennych czynności, co będzie bardzo ważne w przedszkolu czy szkole, by się usamodzielnić. Chcielibyśmy, aby Emilka mogła wykonywać proste czynności, jak wiązanie sznurowadeł, czy robienie zakupów.

To właśnie zapewni naszej córeczce proteza bioniczna. Wierzymy, że dzięki niej, Emilka będzie w pełni samodzielna i podobnie jak inne dzieci, będzie w pełni cieszyć się z dzieciństwa.

Jako rodzice chcielibyśmy podarować jej taką protezę, by mogła jak inne dzieci w pełni cieszyć się z dzieciństwa i być całkowicie samodzielna.

Bardzo prosimy wsparcie dla naszej córeczki. Wasz 1,5% podatku oraz, najmniejsza nawet darowizna, to lepsze życie Emilki! Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy!